Telovýchovná jednota

vychováva telo.

Od 21. júna 2010

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Poďakovanie

TJ Dynamo DK ďakuje všetkým za ľubovoľnú formu darov. Pomáhate nám fungovať a podporovať čím ďalej tým viac rozmanitých projektov.
Ak máte nápad, ako peniaze využiť, rozbiehate nejaký zaujímavý projekt, organizujete podujatie, viete o niekom, kto by to potreboval, smelo nám napíšte.

2 % z dane

Každoročne môžete naše OZ podporiť nasmerovaním vašich dvoma percent dane z príjmu, o využití ktorých by inak rozhodol štát.
----->>> Predvyplnené vyhlásenie o zaplatení 2% z dane za rok 2023 (podpisujete v roku 2024)<<<-----.

Okrem tohto vyhlásenia potrebujete potvrdenie o zaplatení dane od zamestnávateľa (ak ste zamestnanci), alebo vlastné daňové priznanie.
Oba dokumenty doručte do 30.4.2024 na ľubovoľný daňový úrad. Ďakujeme.

Názov a detaily pre poukázanie 2% z daní:

Obchodné meno/názov: TJ Dynamo Dolný Kubín
Sídlo: Dolný Kubín, 026 01, Hurbanova 3
Právna forma: občianske združenie
Identifikačné číslo prijímateľa: 42346975

Účet

Účet máme vedený bezplatne vo Fio banke, IBAN SK8783300000002301100039. Ak sa rozhodnete poslať naň nejaký finančný obnos, nezabudnite zmysluplne vyplniť správu pre prijímateľa, aby sme vedeli identifikovať odosielateľa aj účel.

Dobrovoľníctvo

V prípade, že by ste chceli investovať svoj čas, priložiť ruku k dielu a podieľať sa na organizácii niektorého z podujatí, ozvite sa nám na tjdynamo@tjdynamo.sk pre dohodnutie podrobností.

Percento z nákupu

Existujú viaceré portály, ktoré umožňujú zapojeným internetovým obchodom finančne prispieť rôznym organizáciám tak, že zákazník nezaplatí nič navyše.
Do želaného internetového obchodu sa stačí prekliknúť zo spomínaného portálu po výbere združenia, koho chceme podporiť, prípadne využiť rozšírenia do prehliadačov, ktoré nás pri návšteve zapojeného obchodu upozornia na možnosť podporenia, automaticky ju zrealizujú za nás, navyše vám pri niektorých obchodoch prinesú exkluzívne zľavy či umožnia zapojiť sa do nejakej súťaže.
Pýtate sa ako môže takáto služba fungovať? Jednoducho: internetový obchod sa zriekne časti svojej marže v prospech prihlásených prijímateľov. Odmenou je mu reklama, verní zákazníci s dobrým pocitom pomoci iným.
Na internete nakupujeme čoraz viac. Bola by škoda nevyužiť takúto možnosť podporiť TJ Dynamo DK, či iné svoje obľúbené združenie. Zapojených sú z oboch strán už stovky účastníkov, spomedzi obchodov spomeňme pár najznámejších z rôznych kategórií:AliExpress.com, Booking.com, Hej.sk, Invia.sk, SanaSport, RentalCars.com, SvetNapojov.sk, TipSport.sk, Zoot.sk

Registrovali sme preto TJ Dynamo DK na týchto portáloch:

Dobromat

Dobromat.
Pluginy do prehliadačov..

Givenio

Givenio.
Pluginy do prehliadačov..

Využitie príspevkov

Doteraz sme vyzbierané financie využívali nasledovne:
  • organizácia splavu pre deti z detských domovov
  • príspevok na dresy členov a rodinných príslušníkov